|
Szczegóły Produktu:
|
| Typ: | samoblokujące | Tworzywo: | Nylon, PA6 |
|---|---|---|---|
| Długość całkowita: | 690 mm | Średnia waga: | 29,84 g/szt |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 1510 N (154,08 kg) | Długość pracy: | 295 mm (po jednej stronie) |
| Obszar znakowania: | Dł. 110*szer. 12 mm (jednostronny) | Kolor: | Czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 500 SZT |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Wytrzymałe opaski kablowe nylonowe 690 mm,Wytrzymałe opaski kablowe nylonowe na zamówienie |
||
Profesjonalne samozamykające się kajdanki zabezpieczające, zaprojektowane do zastosowań w organach ścigania i ochrony.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-NHC12X690 |
| Typ | Samozamykające się |
| Materiał | Nylon (PA6) |
| Długość całkowita | 690 mm |
| Średnia waga | 29,84 g / sztuka |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 1510 N (154,08 KG) |
| Długość robocza | 295 mm (jedna strona) |
| Obszar znakowania | Dł. 110 x Szer. 12 mm (jedna strona) |
| Kolor | Czarny, Biały |
| Nadruk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| MOQ | 500 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo Twoich towarów, zostaną zapewnione profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Kontrola przemocy przestępców lub gangsterów, transport więźniów pod nadzorem.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach. Firma szczególnie dostarcza różne jednorazowe przedmioty zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach transportowych, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniewiarygodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284