|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 380*24,5*7,6mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 268 N (27,35 kg) | Długość całkowita: | 380 mm |
| Długość pracy: | 280 mm | Średnia waga: | 4,10 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 45 * szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa są jednym ze sposobów manipulowania oczywistymi urządzeniami zaprojektowanymi do
zapewnienie weryfikowalnych dowodów nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej uczciwości
W przeciwieństwie do uszczelnień kablowych koncentruje się na środowiskowym uszczelniania plastikowych uszczelnień bezpieczeństwa priorytetowo
audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je niezbędnymi w logistyce
Produkty farmaceutyczne, energetyka i organy celne
wykonany z wkładu PP z ABS lub SS201 do blokowania cylindra
drukowanie logo identyfikacyjnego firmy i numeracji seryjnej, takich jak kody kreskowe lub kody QR.
Mamy różne plastikowe uszczelki o łącznej długości od 180 mm do 700 mm dla Państwa wyboru.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu logo koloru lub tekstu do drukowania, abyśmy mogli zrobić wgląd układu dla odniesienia
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 380 × 24,5 × 7,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS380M |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 268 N (27,35 KG) |
| Całkowita długość | 380 mm |
| Długość pracy | 280 mm |
| Średnia waga | 40,10 g / sztukę |
| Obszar oznakowania | 45 × 25 mm |
| Inne serii | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie:100 sztuk/worek, 2500 sztuk/karton
Wielkość pudełka:55 × 38 × 30 cm
Waga brutto:11.50 kg
Waga netto:10.25 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butelki i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284