|
Productdetails:
|
| Maat: | 380*24,5*7,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 268 N (27,35 KG) | Totale lengte: | 380 mm |
| Werklengte: | 280 mm | Gemiddeld gewicht: | 4.10 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 45 * W 25 mm | Andere serie: | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
Plastic veiligheidszegels zijn eenmalige, manipulatiebestendige hulpmiddelen die zijn ontworpen om
verifieerbaar bewijs te leveren van ongeautoriseerde toegang in hoogwaardige toeleveringsketens
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op milieudichting, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
auditbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP-inzetstuk met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder. De zegel tag ondersteunt laser
afdrukken van bedrijfsidentificatielogo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse plastic zegelontwerpen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of af te drukken tekst weten, zodat we een lay-outvoorbeeld kunnen maken ter referentie.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 380 × 24,5 × 7,6 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS380M |
| Materiaal | PP, Roestvrij staal |
| Treksterkte | 268 N (27,35 KG) |
| Totale lengte | 380 mm |
| Werkende lengte | 280 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4,10 g / stuk |
| Markeergebied | 45 × 25 mm |
| Andere series | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken | Laser |
| HS-code | 3926909090 |
Pakket: 100 stuks/zak, 2500 stuks/doos
Doosafmetingen: 55 × 38 × 30 cm
Brutogewicht: 11,50 KG
Nettogewicht: 10,25 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbeveiligingsartikelen zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuïn - dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284