|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 380*24,5*7,6mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 268 N (27,35 KG) | Συνολικό μήκος: | 380 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 280 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 40,10 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές που αποτρέπουν παραβιάσεις, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στην περιβαλλοντική στεγανοποίηση, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην
ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιβολή. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συνήθως
κατασκευασμένες από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου αναγνώρισης εταιρείας και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμωτός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180 mm έως 700 mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 380 × 24,5 × 7,6 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS380M |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 268 N (27,35 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 380 mm |
| Μήκος Εργασίας | 280 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 4,10 g / τεμάχιο |
| Περιοχή Σήμανσης | 45 × 25 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 2500 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 55 × 38 × 30 cm
Μεικτό Βάρος: 11,50 KG
Καθαρό Βάρος: 10,25 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Jizhen σημαίνει υψίστη ειλικρίνεια, ultragenuine - αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284