|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 200*25*6,0 mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 160 N (16,32 kg) | Długość całkowita: | 200 mm |
| Długość pracy: | 132 mm | Średnia waga: | 2,19 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 38*szer. 20 mm | Inna seria: | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
200 mm samoblokujący się uszczelnienie z tworzyw sztucznych o średniej masie 2,19 g/pc, przeznaczone do bezpiecznego mocowania w wielu gałęziach przemysłu.
Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa są jednym ze sposobów manipulowania oczywistymi urządzeniami zaprojektowanymi do
zapewnienie weryfikowalnych dowodów nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej uczciwości
W przeciwieństwie do uszczelnień kablowych koncentruje się na środowiskowym uszczelniania plastikowych uszczelnień bezpieczeństwa priorytetowo
audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je niezbędnymi w logistyce
Produkty farmaceutyczne, energetyka i organy celne
wykonany z wkładu PP z ABS lub SS201 do blokowania cylindra
drukowanie logo identyfikacyjnego firmy i numeracji seryjnej, takich jak kody kreskowe lub kody QR.
Mamy różne plastikowe uszczelki o łącznej długości od 180 mm do 700 mm dla Państwa wyboru.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu logo koloru lub tekstu do drukowania, abyśmy mogli zrobić wgląd układu dla odniesienia
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 200 × 20 × 6,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS200R |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 154 N (15,7 KG) |
| Całkowita długość | 200 mm |
| Długość pracy | 140 mm |
| Średnia waga | 20,19 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 48×W 20 mm |
| Inne serii | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe |
| Kod HS | 3926909090 |
PP Custom Plastic and Seal Garment Bag Plastic Seal Package: 200 sztuk na torebkę, 5000 sztuk na karton
Wielkość kartonu: 53×33×29 cm
Waga brutto: 11,95 kg
Waga netto: 10,95 kg
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, paczki gastronomiczne, pudełka, torby z zipem, odzież i inne aplikacje uszczelniające.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, od 2021 r. sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%),Azja Wschodnia (1)0,00%), Europa Zachodnia (1,00%), Europa Południowa (1,00%), Ameryka Środkowa (1,00%), Europa Północna (1,00%), Europa Wschodnia (1,00%), Azja Południowa (0,00%), Oceania (0,00%).W naszym biurze jest około 1-4 osób..
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją; zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa;
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union;
Język: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284