|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 200*25*6,0 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 160 N (16,32 KG) | Συνολικό μήκος: | 200 mm |
| Μήκος εργασίας: | 132 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 20,19 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 38*Δ 20 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Πλαστική αυτοασφαλιζόμενη σφραγίδα μήκους 200mm με μέσο βάρος 2,19 g/τεμ., σχεδιασμένη για ασφαλείς εφαρμογές στερέωσης σε πολλαπλές βιομηχανίες.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές μιας χρήσης που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην
ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιτήρηση. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με κύλινδρο κλειδώματος από ABS ή SS201. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ
του λογότυπου αναγνώρισης της εταιρείας και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμωτός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 200×20×6,4 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS200R |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 154 N (15,7 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 200 mm |
| Μήκος Εργασίας | 140 mm |
| Μέσο Βάρος | 2,19 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 48×Π 20 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Συσκευασία Πλαστικής Σακούλας Ρούχων από PP και Σφραγίδα: 200 τεμ./σακούλα, 5000 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 53×33×29 cm
Μεικτό Βάρος: 11,95 KG
Καθαρό Βάρος: 10,95 KG
Μεταφορικές υπηρεσίες, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και άλλες εφαρμογές σφράγισης ασφαλείας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφράγισης ασφαλείας μιας χρήσης, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρτατη αυθεντικότητα, αυτό είναι που ακολουθούμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλώντας στην Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ασία (0,00%), Ωκεανία (0,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες Ασφαλείας, Λαβές Πλαστικών Μπουκαλιών, Δεσίματα Καλωδίων από Νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery;
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union;
Γλώσσες Ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284