|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 200*25*6,0mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 160 N (16,32 KG) | Toplam Uzunluk: | 200 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 132 mm | Ortalama Ağırlık: | 2,19 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 38*G 20 mm | Diğer Seriler: | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
200 mm kendi kendine kilitlenen plastik mühürleme, ortalama ağırlığı 2.19 g/pc'dir ve çoklu endüstrilerde güvenli sabitleme uygulamaları için tasarlanmıştır.
Plastik güvenlik mühürleri bir şekilde yapıştırmak için tasarlanmış açık cihazlardır.
Yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sunmak
Çevreye odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetim edilebilirlik izlenebilirlik ve görsel manipülasyon belirtisi lojistikte vazgeçilmez hale getirir
Farmasötikler enerji ve gümrük uygulanması Plastik güvenlik mühürleri genellikle
ABS veya SS201 ile PP ekleme yapılmış silindir engelleme için mühür etiket destek lazer
Şirket kimlik logosunun ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmanın basımı.
Seçimleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarı renk logo veya metin basılacak bilgi veriniz böylece biz referans için düzen önizleme yapabilirsiniz
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 200×20×6,4 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS200R |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 154 N (15.7 KG) |
| Toplam Uzunluk | 200 mm |
| Çalışma süresi | 140 mm |
| Ortalama Ağırlık | 2.19 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 48×W 20 mm |
| Diğer Seriler | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
PP Özel Plastik ve Mühür Giyim Çantası Plastik Mühür Paketi: 200pcs/çanta, 5000pcs/karton
Karton Boyutu: 53×33×29 cm
Brüt ağırlık: 11.95 kg
Net ağırlığı: 10.95 kg
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, giyim ve diğer güvenlik mühürleme uygulamaları.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Yerel piyasaya (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%), Güney Amerika (2.00%),Doğu Asya (1).00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%), Güney Asya (0.00%), Okyanusya (0.00%).Ofisimizde toplam 1-4 kişi var..
Her zaman seri üretimden önce bir ön üretim örneği; her zaman nakliye öncesi nihai denetim;
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat;
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union;
Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284