|
Productdetails:
|
| Maat: | 200*25*6,0 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 160 N (16,32 KG) | Totale lengte: | 200 mm |
| Werklengte: | 132 mm | Gemiddeld gewicht: | 2.19 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 38*W 20 mm | Andere serie: | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
200 mm zelfsluitende plastic verzegeling met een gemiddeld gewicht van 2,19 g/stuk, ontworpen voor veilige bevestigingstoepassingen in meerdere sectoren.
Plastic veiligheidszegels zijn eenmalige, manipulatie-indicatieve hulpmiddelen die zijn ontworpen om
verifieerbaar bewijs van ongeautoriseerde toegang te bieden in toeleveringsketens met hoge integriteit.
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op omgevingsafdichting, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
auditbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek,
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP-inzetstuk met ABS of SS201 voor de blokkeercilinder. Het zegellabel ondersteunt laser
printen van bedrijfsidentificatielogo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse plastic zegelontwerpen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of tekst die gedrukt moet worden weten, zodat we een lay-outvoorbeeld kunnen maken ter referentie.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 200×20×6,4 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS200R |
| Materiaal | PP, Roestvrij Staal |
| Treksterkte | 154 N (15,7 KG) |
| Totale lengte | 200 mm |
| Werkende lengte | 140 mm |
| Gemiddeld gewicht | 2,19 g / stuk |
| Markeergebied | L 48×B 20 mm |
| Andere series | US-PS300R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
PP Custom Plastic en Seal Kledingzak Plastic Seal Pakket: 200 stuks/zak, 5000 stuks/doos
Afmetingen doos: 53×33×29 cm
Brutogewicht: 11,95 KG
Nettogewicht: 10,95 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritssluitingzakken, kleding en andere beveiligingsafdichtingstoepassingen.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, begonnen in 2021, verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Altijd een pre-productie sample vóór massaproductie; Altijd eindinspectie vóór verzending;
Veiligheidszegels, Plastic Fleshandvatten, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering;
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Geaccepteerde betalingstypes: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union;
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284