|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 400*25*6,4 mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 309 N (31,53 KG) | Toplam Uzunluk: | 400 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 305 mm | Ortalama Ağırlık: | 5,76 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 48*G 25 mm | Diğer Seriler: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Sıkı plastik güvenlik mühürlerini çek.,Dönüştürülebilir plastik kamyon mühürleri |
||
Plastik güvenlik mühürleri bir şekilde yapıştırmak için tasarlanmış açık cihazlardır.
Yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sunmak
Çevreye odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetim edilebilirlik izlenebilirlik ve görsel manipülasyon belirtisi lojistikte vazgeçilmez hale getirir
Farmasötikler enerji ve gümrük uygulanması Plastik güvenlik mühürleri genellikle
ABS veya SS201 ile PP ekleme yapılmış silindir engelleme için mühür etiket destek lazer
Şirket kimlik logosunun ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmanın basımı.
Seçimleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarı renk logo veya metin basılacak bilgi veriniz böylece biz referans için düzen önizleme yapabilirsiniz
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 400×25×6,4 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS400R |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 309 N (31.53 KG) |
| Toplam Uzunluk | 400 mm |
| Çalışma süresi | 305 mm |
| Ortalama Ağırlık | 5.76 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 48×W 25 mm |
| Diğer Seriler | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| HS kodu | 3926909090 |
Paketleme Ayrıntıları:Çanta başına 200 parça, karton başına 2500 parça
Karton Boyutu:50x42x35 cm
Brüt ağırlık:15.40 KG
Net Ağırlık:14.40 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres teslimat, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek ambalajı, kutular, fermuar çantaları, giyim ve çeşitli endüstriyel güvenlik uygulamaları.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284