|
Productdetails:
|
| Maat: | 400*25*6,4 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 309 N (31,53 KG) | Totale lengte: | 400 mm |
| Werklengte: | 305 mm | Gemiddeld gewicht: | 50,76 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 48*W 25 mm | Andere serie: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
Plastic beveiligingszegels zijn een manier manipulatie duidelijke apparaten ontworpen om
het verstrekken van verifieerbaar bewijs van ongeoorloofde toegang in supply chains met een hoge integriteit;
In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvriendelijkheid, hebben plastic beveiligingszegels prioriteit.
auditabiliteit, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor zij onmisbaar zijn in de logistiek
De Europese Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de onderzoeksprocedure.
Gemaakt van PP insert met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder De afdichting tag ondersteuning laser
het afdrukken van het bedrijfsidentificatie-logo en de serienummering zoals een streepjescode of een QR-code.
We hebben verschillende plastic afdichtingen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons weten uw aankoop hoeveelheid kleur logo of tekst te worden afgedrukt, zodat we kunnen maken van de lay-out preview voor verwijzing
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 400 × 25 × 6,4 mm |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS400R |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 309 N (31,53 KG) |
| Algemene duur | 400 mm |
| Werktijd | 305 mm |
| Gemiddeld gewicht | 50,76 g / pc |
| Markeringsgebied | L 48 × W 25 mm |
| Andere reeks | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / Warm stempel | |
| HS-code | 3926909090 |
Verpakking:200 stuks per zak, 2500 stuks per doos
Afmeting van de doos:50 × 42 × 35 cm
Bruto gewicht:15.40 kg
Nettogewicht:14.40 kg
Transportlogistiek, expressbezorging, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringverpakkingen, dozen, ritszakken, kleding en diverse industriële beveiligingstoepassingen.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gelegen in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284