|
Productdetails:
|
| Maat: | 45.5*25.5*18.5 mm | Materiaal: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Niveau: | Indicatief veiligheidszegel | Gemiddeld gewicht: | 4.108 g/pc zonder draad |
| Markeerbaar gebied: | 22.5*12,5 mm | Afdichtingsdraaddiameter: | met een breedte van niet meer dan 2 mm |
| Afdrukken: | Laser | functie: | Duidelijke stamper |
| Mechanisme: | Draad draaien strak | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Transparante verzegelingen voor meterbeveiliging met anti-sabotagefunctie,Meterzegel met hoge duurzaamheid |
||
Het Plastic Meter Seal is een indicatieve beveiligingsdichtingsoplossing die is ontworpen voor elektriciteitsmeters (elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur.Kenmerken: vergrendelingsmechanisme en aanverankerd beveiligingssysteem voor bescherming tegen manipulatie, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in de slimme meterinfrastructuur.
Gemaakt van transparante PC- of ABS-materialen met weerstand tegen UV-straling, extreme temperaturen en chemische corrosie.De zegelplaat kan met laser worden afgedrukt met de naam van het bedrijf, logo, serienummer, barcode of QR-code.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 45.5*25.5*18.5 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-TMS01A |
| Materiaal | PC, ABS |
| Niveau | Indicatief veiligheidszegel |
| Gemiddeld gewicht | 4.108 g/pc zonder draad |
| Markeergebied | 22.5*12,5 mm |
| Afdichtingsdraaddiameter | met een breedte van niet meer dan 2 mm |
| Laser | |
| Kenmerken | Bewijsbaar voor manipulatie |
| Mechanisme | Draad draaien strak |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Elektrische draad van roestvrij staal Beveiliging met elektrische draad
Watermeter, elektrometers, gasmeters en andere meetapparatuur
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. We verkopen naar Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%),Binnenlandse markt (10.00%), Afrika (10.00%), Oceanië (5.00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingsdichtingen, verzegelingen van containers, fleshandvaten, nylonkabelbanden, leegstaande stickers
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284