|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 45,5*25,5*18,5mm | Malzeme: | PC,ABS |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Ortalama Ağırlık: | 4.108 g/adet telsiz |
| İşaretlenebilir Alan: | 22,5*12,5mm | Sızdırmazlık Teli çapı: | 2,0 mm'den az |
| Yazdır: | Lazer | Özellik: | Kurcalama |
| Mekanizma: | Tel Büküm Sıkı | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Şeffaf Dönüşüm Güvenli Ölçüm Mühürleri,Kullanımlılık Meter Mühürü yüksek dayanıklılık |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Özellikleri: Dönüşü sıkı kilitleme mekanizması ve el değmemiş koruma için demir tabanlı tutma sistemi, uzun vadeli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına kesintisiz entegrasyon.
UV radyasyonuna, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal korozyona dayanıklı şeffaf PC veya ABS malzemelerinden yapılmıştır.Mühür etiketi şirket adı ile lazerle basılabilir, logo, seri numarası, barkod veya QR kodu.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 45.5*25.5*18.5 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-TMS01A |
| Malzeme | PC, ABS |
| Seviye | Önerel güvenlik mührü |
| Ortalama Ağırlık | 4.108g/pc kablosuz |
| İşaretlenebilir Alan | 22.5*12.5 mm |
| Dükkan telinin çapı | 2,0 mm'den az |
| Yazdır | Lazer |
| Özellik | Dönüştürülme Belli |
| Mekanizm | Tel bükülmüş. |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Paslanmaz çelik tel elektrikli bükme güvenlik plastik metre mührü
Su sayıcısı, elektrik sayıcısı, gaz sayıcısı ve diğer ölçüm cihazları
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang kentinde bulunuyoruz. Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284