|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 45.5*25,5*18,5 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Μέσο Βάρος: | 4.108g/pc χωρίς σύρμα |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22.5*12,5 mm | Διάμετρος σφράγισης: | λιγότερο από 2,0 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | χαρακτηριστικό: | Πλαστογράφηση εμφανής |
| Μηχανισμός: | Τρίψιμο καλωδίου σφιχτό | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Διαφανείς σφραγίδες μετρητών που αποτρέπουν την παραποίηση,Σφραγίδα μετρητή χρησιμότητας υψηλή αντοχή |
||
Η Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή είναι μια ενδεικτική λύση σφράγισης ασφαλείας σχεδιασμένη για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό. Διαθέτει μηχανισμό κλειδώματος που σφίγγει με περιστροφή και σύστημα συγκράτησης βάσης αγκύρωσης για προστασία από παραβίαση, μακροχρόνια ανθεκτικότητα και απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε υποδομές έξυπνης μέτρησης.
Κατασκευασμένο από διαφανή υλικά PC ή ABS με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, σε ακραίες θερμοκρασίες και σε χημική διάβρωση. Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση με σχεδιασμό περιστροφής ή πίεσης αγκύρωσης. Η ετικέτα σφραγίδας μπορεί να εκτυπωθεί με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, λογότυπο, σειριακό αριθμό, barcode ή QR code.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 45,5*25,5*18,5 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-TMS01A |
| Υλικό | PC, ABS |
| Επίπεδο | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Μέσος Βάρος | 4,108g/τεμ χωρίς σύρμα |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 22,5*12,5 mm |
| Διάμετρος Σύρματος Σφράγισης | Λιγότερο από 2,0 mm |
| Εκτύπωση | Laser |
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη Παραβίασης |
| Μηχανισμός | Περιστροφή Σύρματος |
| MOQ | 5000 τεμ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Ηλεκτρική Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή Ασφαλείας με Περιστροφή από Ανοξείδωτο Χάλυβα
Μετρητής νερού, ηλεκτρικός μετρητής, μετρητής αερίου και οποιοσδήποτε άλλος εξοπλισμός μέτρησης
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Jizhen σημαίνει υψίστη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20,00%), Βόρεια Αμερική (20,00%), Βόρεια Ευρώπη (15,00%), Νότια Αμερική (10,00%), Μέση Ανατολή (10,00%), Εγχώρια Αγορά (10,00%), Αφρική (10,00%), Ωκεανία (5,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδα εμπορευματοκιβωτίου, λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284