|
Productdetails:
|
| Maat: | 0.6- 1,0 mm | Materiaal: | Roestvrij staal/koper/gegalvaniseerd ijzer |
|---|---|---|---|
| Eigendom: | draad | functie: | in klieren gedraaid |
| Pakket: | Stukken/Broodjes | Met elkaar te matchen draaddiameter: | 0,6 mm |
| Lengte: | Aangepaste lengte | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje, enz. |
| Coating: | Afhankelijk van het materiaal | MOQ: | 10 stuks |
| HS-code: | 72230000 | ||
| Markeren: | Vlekkeloos staal metersluitdraad,Gepersonaliseerde lengtemeter afdichting draad |
||
Het Plastic Meter Seal is een indicatieve beveiligingsdichtingsoplossing die is ontworpen voor elektriciteitsmeters (elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur.met een vergrendelingsmechanisme en een vasthoudingssysteem op basis van anker, zorgt dit ontwerp voor manipulatiebestendige bescherming, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in de slimme meterinfrastructuur.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Titel | Afdichtingsdraden voor beveiligingsmeters |
| Materiaal | van roestvrij staal, koper, gegalvaniseerd ijzer |
| Vastgoed | Afdichtingsdraad |
| Algemene grootte | 0.6-1.0 mm |
| Met elkaar te matchen draaddiameter | 0.6-1.0 mm |
| Lange | 20 cm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Pakket | 1000 stuks per pakket, 5000 stuks per doos |
| Afmeting doos | 26*22*16 cm |
| Bruto gewicht | 16.5 kg |
| Nettogewicht | 16.2 kg |
Ideaal voor watermeters, elektriciteitsmeters, gasmeters en andere meetapparatuur in woon-, commerciële en industriële omgevingen.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284