|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 0,6-1,0 mm | Malzeme: | Paslanmaz çelik/bakır/galvanizli demir |
|---|---|---|---|
| Mülk: | tel | Özellik: | bezlerde bükülmüş |
| Paket: | adet/rulo | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | 0,6 mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş Uzunluk | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Kaplama: | Malzemeye bağlı | Adedi: | 10 adet |
| GTİP Kodu: | 72230000 | ||
| Vurgulamak: | Paslanmaz çelik ölçer mühür tel,Özel Uzunluk Meter Sızdırma Tel |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Dönen sıkı kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi, bu tasarım, taklit edilemez koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Başlık | Güvenlik sayıcısının mühürlenme kabloları |
| Malzeme | Paslanmaz çelik, bakır, galvanizli demir |
| Mülkiyet | Dikiş tel |
| Toplam Boyut | 0.6-1.0 mm |
| Eşleştirilebilir Tel Diametri | 0.6-1.0 mm |
| Uzunluk | 20 cm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Paket | 1000 adet/paket, 5000 adet/karton |
| Karton Boyutu | 26*22*16 cm |
| Brüt Ağırlık | 16.5 KG |
| Net Ağırlık | 16.2 KG |
Su sayaçları, elektrik sayaçları, gaz sayaçları ve konut, ticari ve endüstriyel ortamlarda diğer tüm ölçüm ekipmanları için idealdir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284