|
Productdetails:
|
| Maat: | 38.2*29.75*10.04 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 14.3 KN (1459,18 kgf) | Kabeldiameter: | 5,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 38 * 29 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Afdichting van vrachtwagencontainerkabels,ISO17712 Verzegeling van containerkabels |
||
| Grootte | 38,2*29,75*10,04 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC501 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, Verzinkt Staaldraad |
| Treksterkte | 14,3 KN (1459,18 kgf) |
| Kabeldiameter | 5,0 mm |
| Markeerbaar Gebied | 38*29mm |
| Blootgestelde Kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Pull Tight Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stuks |
| HS Code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284