|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 38,2*29,75*10,04 mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 14,3 KN (1459,18 kgf) | Średnica kabla: | 5,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 38 * 29 mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Plomba linkowa do kontenerów ciężarowych,Plomba linkowa do kontenerów zgodna z ISO17712 |
||
| Rozmiar | 38,2*29,75*10,04 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC501 |
| Materiał | Stop aluminium, drut stalowy ocynkowany |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 14,3 kN (1459,18 kgf) |
| Średnica kabla | 5,0 mm |
| Obszar znakowania | 38*29mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dociskiem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284