|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*22*6 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 4,03 KN (411,2 kg) | Kabeldiameter: | 1,5 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*22mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | op maat gemaakte kabelbeveiligingszegels,duurzaam veiligheidszegel met draad |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26*22*6 mm |
| Plaats van oorsprong | China Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC151 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
| Treksterkte | 2.45 KN (250 kg) |
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Markeergebied | 26 x 22 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
300 mm (standaard blootgestelde lengte)
Verpakking: 100 stuks per zak, 1000 stuks per doos
Doosgrootte: 36*30*23cm
GW: 15,50 KG.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021 verkopen we naar Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%),Binnenlandse markt (10.00%), Afrika (10.00%), Oceanië (5.00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingsdichtingen, verzegelingen van containers, fleshandvaten, nylonkabelbanden, leegstaande stickers
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284