|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 4,03 KN (411,2 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων,ανθεκτική σφραγίδα ασφαλείας |
||
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα. |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.45 KN (250 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Ετικέτες | 26*22mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
300 mm (προεπιλεγμένο εκτεθειμένο μήκος)
Πακέτο: 100pcs/bag, 1000pcs/carton
Μέγεθος κουτί: 36*30*23cm
ΓΓ: 15,50 κιλά.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινώντας από το 2021, πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (10.00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%).
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δέσιμο καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284