|
Productdetails:
|
| Maat: | 40.6*35.1*12.0 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 10 KN | Kabeldiameter: | 4.8 mm ((± 0,03) |
| Markeerbaar gebied: | 35 x 16 mm | Blootgestelde kabellengte: | 250 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | ISO 17712 Metalen draadzegel,Gepersonaliseerde kleur |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 40.6*35.1*12.0 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC502 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
| Treksterkte | > 10 KN |
| Kabeldiameter | 4.8 mm |
| Markeergebied | 35 x 16 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 250 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284