|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 40,6*35,1*12,0 mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >10 KN | Średnica kabla: | 4,8 mm (± 0,03) |
| Obszar do zaznaczenia: | 35*16mm | Odsłonięta długość kabla: | 250 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | ISO 17712 Pieczęć metalowa,Ocieplenie kabli przyczepy |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 40.6*35.1*12.0 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC502 |
| Materiał | Stopy aluminium, galwanizowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 10 KN |
| Średnica kabla | 40,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 35*16 mm |
| Długość kable | 250 mm (domyślnie) |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284