|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 40.6*35.1*12.0 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 10 KN | Διάμετρος καλωδίου: | 40,8 mm ((± 0,03) |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 35*16mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 250 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | ISO 17712 Σφραγίδα από μεταλλικό σύρμα,Σφραγίδα καλωδίου τροχόσπιτου Προσαρμοσμένο χρώμα |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 40,6*35,1*12,0 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC502 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, Γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >10 KN |
| Διάμετρος καλωδίου | 4,8 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 35*16mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 250mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284