|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 40,6*35,1*12,0 mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >10 KN | Kablo çapı: | 4,8 mm(±0,03) |
| İşaretlenebilir Alan: | 35*16mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 250 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | ISO 17712 Metal Tel Mühürü,Rel kablosu mühürü özel renk |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 40.6*35.1*12.0 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC502 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | >10 KN |
| Kablo çapı | 4.8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 35*16mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 250mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284