|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 33*30,1*12 mm | Υλικό: | PC+ABS/ABS |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | χαρακτηριστικό: | Στροφή Σφιχτό με κουμπί |
| Μέσο Βάρος: | 4.15 g/pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 20*18 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Twist Tight Electric Meter Seals,Energy Meter Seal Light Weight |
||
Η Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή είναι μια ενδεικτική λύση σφράγισης ασφαλείας σχεδιασμένη για μετρητές κοινής ωφέλειας (π.χ. ηλεκτρικού ρεύματος, νερού, φυσικού αερίου) και βιομηχανικό εξοπλισμό, διαθέτοντας μηχανισμό κλειδώματος με περιστροφή και σύστημα συγκράτησης με άγκιστρο. Αυτός ο καινοτόμος σχεδιασμός εξασφαλίζει προστασία από παραβίαση, μακροχρόνια ανθεκτικότητα και απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε υποδομές έξυπνης μέτρησης.
Κατασκευασμένο από διαφανές PC ή ABS, προσφέροντας αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, σε ακραίες θερμοκρασίες και σε χημική διάβρωση. Ορισμένα κατασκευάζονται επίσης με μόλυβδο, και ασφαλίζουν μετρητές ηλεκτρικού ρεύματος, νερού και φυσικού αερίου σε οικιακές, εμπορικές και βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Δεν απαιτούνται εργαλεία. Ο σχεδιασμός με περιστροφή ή πρέσα άγκιστρου επιτρέπει γρήγορη εγκατάσταση. Η ετικέτα της σφραγίδας μπορεί να εκτυπωθεί με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, λογότυπο, σειριακό αριθμό, γραμμωτό κώδικα ή κωδικό QR. Υποστηρίζουμε το παξιμάδι περιστροφής με προσαρμογή διαφόρων χρωμάτων όπως Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο, Λευκό, Πορτοκαλί, Μωβ. Καλώδιο σφράγισης γαλβανισμένος χάλυβας ή SS 304 με επικάλυψη PVC, το ένα άκρο του καλωδίου μπορεί να προεγκατασταθεί.
| Τίτλος | US-TMS02C Ανθεκτική σε Παραβίαση Σφραγίδα Μετρητή Νερού με Καλώδιο RFID Καλή Τιμή |
| Υλικό | PC+ABS/ABS |
| Ιδιότητα | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Συνολικό Μέγεθος | 33*30.1*12 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 4.15 g / τεμ. |
| Διάμετρος Καλωδίου που Ταιριάζει | < 1.8 mm |
| Περιοχή Σήμανσης | 20*18 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Όνομα εταιρείας, λογότυπο, κωδικός QR, γραμμωτός κώδικας, σειριακός αριθμός με λέιζερ |
| Συσκευασία | 100 τεμ. / σακούλα 2500 τεμ./χαρτοκιβώτιο Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 48*38*28 cm Μικτό Βάρος: 11.50 KG Καθαρό Βάρος: 10.38 KG |
Μετρητής νερού, ηλεκτρικός μετρητής, μετρητής φυσικού αερίου και οποιοσδήποτε άλλος εξοπλισμός μέτρησης, κ.λπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284