|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 33*30,1*12mm | Malzeme: | PC+ABS/ABS |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Özellik: | Düğmeyle Sıkı Büküm |
| Ortalama Ağırlık: | 4,15 gr/adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 20*18 mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Twist Tight Elektrik Sayacı Mühürleri,Enerji Sayacı Mühürü Hafif |
||
Plastik Sayaç Mührü, bükülerek sıkılan bir kilitleme mekanizması ve ankraj tabanlı bir tutma sistemine sahip, enerji sayaçları (örn. elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış gösterge niteliğinde bir güvenlik mührü çözümüdür. Bu yenilikçi tasarım, kurcalamaya karşı koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı sayaç altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
Şeffaf PC veya ABS'den yapılmış olup, UV radyasyonuna, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal korozyona karşı direnç sunar. Bazıları kurşun ile de yapılır ve konut, ticari ve endüstriyel ortamlarda elektrik, su ve gaz sayaçlarını güvence altına alır.
Herhangi bir alet gerektirmez. Bükülerek sıkılan veya ankraj presi tasarımı hızlı kurulum sağlar. Mühür etiketi şirket adı, logo, seri numarası, barkod veya QR kodu ile lazerle basılabilir. Bükme somununu Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah, Beyaz, Turuncu, Mor gibi çeşitli renk özelleştirmeleriyle destekliyoruz. Galvanizli çelik veya PVC kaplı SS 304 sızdırmazlık teli, telin bir ucu önceden takılabilir.
| Başlık | US-TMS02C Kurcalamaya Dayanıklı RFID Tel Sayaç Mührü Su Sayacı İçin İyi Fiyat |
| Malzeme | PC+ABS/ABS |
| Özellik | Gösterge niteliğinde güvenlik mührü |
| Genel Boyut | 33*30.1*12 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.15 g / adet |
| Uyumlu Tel Çapı | < 1.8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 20*18 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Lazer ile şirket adı, logo, QR kodu, barkod, seri numarası |
| Paket | 100 adet / torba 2500 adet/karton Karton Boyutu: 48*38*28 cm Brüt Ağırlık: 11.50 KG Net Ağırlık: 10.38 KG |
Su sayacı, elektrik sayacı, gaz sayacı ve diğer ölçüm ekipmanları vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284