|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 250*16,4*10,4 mm | Υλικό: | PP, PC |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,80 KG) | Συνολικό μήκος: | 222 mm |
| Μήκος εργασίας: | 160 χιλ | Μέσο Βάρος: | 30,8 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 160*W 8,14mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 250*16.4*10.4 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS222FL |
| Υλικό | PP, PC |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 194 N (19.80 KG) |
| Συνολικό μήκος | 222 mm |
| Μήκος εργασίας | 160 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 3.8 g / τεμ. |
| Περιοχή σήμανσης | Μ 160*Π 8.14mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή σφραγίδα |
| MOQ | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Συσκευασία: 100 τεμ. / σακούλα, 1000 τεμ. / χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 41*35*14 cm
Μεικτό βάρος: 4.70 KG
Καθαρό βάρος: 3.80 KG
Μεταφορικές υπηρεσίες, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές ασφαλείας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη ασφαλείας σφράγισης, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultra-genuine, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, από το 2021. Πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%), Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δεσίματα καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Γλώσσες που ομιλούνται: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284