|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 250*16,4*10,4mm | Malzeme: | PP, PC |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 194 N (19,80 KG) | Toplam Uzunluk: | 222 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 160 milyon | Ortalama Ağırlık: | 3,8 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 160*G 8,14 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | sıkıca çekin plastik güvenlik mühürleri,kurcalamaya dayanıklı plastik kamyon mühürleri |
||
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boyut | 250*16.4*10.4 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-PS222FL |
| Malzeme | PP, PC |
| Çekme Dayanımı | 194 N (19.80 KG) |
| Genel Uzunluk | 222 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 160 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.8 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 160*G 8.14mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Lazer / Sıcak damga |
| MOQ | 5000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
Paket: 100 adet /torba, 1000 adet/karton
Karton Boyutu: 41*35*14 cm
Brüt Ağırlık: 4.70 KG
Net Ağırlık: 3.80 KG
Nakliye lojistiği, ekspres, posta parselleri, bankacılık, havayolu, catering paketi, kutular, fermuarlı çantalar, giyim ve çeşitli endüstriyel güvenlik uygulamaları.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket, özellikle konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz etiketler, naylon kablo bağı, şişe tutamakları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunmaktadır. Bunlar lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargoları, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giysiler ve ambalaj endüstrileri için geçerlidir. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçek anlamına gelir!
Çin'in Zhejiang eyaletinde bulunuyoruz, 2021'den beri faaliyetteyiz. İç Pazar (%37.00), Kuzey Amerika (%22.00), Orta Doğu (%16.00), Afrika (%10.00), Güneydoğu Asya (%7.00), Güney Amerika (%2.00), Doğu Asya (%1.00), Batı Avrupa (%1.00), Güney Avrupa (%1.00), Orta Amerika (%1.00), Kuzey Avrupa (%1.00), Doğu Avrupa (%1.00) pazarlarına satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Güvenlik Mühürleri, Plastik Şişe Tutamakları, Naylon Kablo Bağları
Konteyner cıvata mührü, kablo mührü, plastik mühür, sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe tutamakları, geçersiz etiketler gibi güvenlik mühürleri üretme, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz. Müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt verir ve satış sonrası hizmetler sunarız.
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284