|
Productdetails:
|
| Maat: | 250*16,4*10,4 mm | Materiaal: | PP, PC |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 194 N (19,80 KG) | Totale lengte: | 222 mm |
| Werklengte: | 160MM | Gemiddeld gewicht: | 30,8 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 160*W 8,14 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 250*16.4*10.4 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS222FL |
| Materiaal | PP, PC |
| Treksterkte | 194 N (19,80 KG) |
| Totale lengte | 222 mm |
| Werkende lengte | 160 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3,8 g / stuk |
| Markeergebied | L 160*B 8,14 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Heetstempel | |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Pakket: 100 stuks / zak, 1000 stuks / karton
Afmetingen karton: 41*35*14 cm
Brutogewicht: 4,70 KG
Nettogewicht: 3,80 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, zakken met ritssluiting, kleding en diverse industriële beveiligingstoepassingen.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbeveiligingsartikelen zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. Wij verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Veiligheidszegels, Plastic flessenhandgrepen, Nylon kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284