|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 370*20*13,5 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 211 N (21,53 KG) | Συνολικό μήκος: | 370 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 300 χλστ | Διάμετρος μίσχων: | 2,6 χλστ |
| Μέσο Βάρος: | 30,04 g / pc | Περιοχή σήμανσης: | L 36*Δ 20 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές Σφραγίδες Αυτοασφάλισης 211N,Πλαστικές Σφραγίδες Αυτοασφάλισης US-PS370 |
||
Ασφαλείς αυτοκλείδωτες πλαστικές σφραγίδες σχεδιασμένες για εφαρμογές ετικέτας ρυμουλκούμενου με μήκος λειτουργίας 300 mm.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 370*20*13,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS370 |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 211 N (21,53 KG) |
| Συνολικό μήκος | 370 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος βλαστού | 2.6 mm |
| Μέσο βάρος | 30,04 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 36*Δ 20 mm |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 5000 |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Αυτοκλείδωτες πλαστικές σφραγίδες ετικέτας ρυμουλκούμενων
Συσκευή:200 τεμάχια/σακούλα, 3000 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος κουτί:50*42*35 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:10.12 κιλά
Καθαρό βάρος:09.12 κιλά
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%).
Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Δικαιούμενο νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal,Δυτική Ένωση; Γλώσσα ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284