|
Productdetails:
|
| Maat: | 370*20*13,5 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 211 N (21,53 KG) | Totale lengte: | 370 mm |
| Werklengte: | 300 mm | Stamdiameter: | 2,6 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 30,04 g / pc | Markeringsgebied: | L 36*W 20 mm |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 5000 |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Zelfvergrendelende plastic afdichtingen 211N,US-PS370 Zelfvergrendelende plastic afdichtingen |
||
Hoogbeveiligde zelfvergrendelende plastic zegels ontworpen voor tamper-proof trailer tagging toepassingen met een werkende lengte van 300 mm.
Plastic veiligheidszegels zijn eenrichtingszegels die ontworpen zijn om
verifieerbaar bewijs te leveren van ongeautoriseerde toegang in toeleveringsketens met hoge integriteit
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op omgevingsafdichting, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
controleerbaarheid, traceerbaarheid en visuele tamper-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek,
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP met een ABS of SS201 blokkeercilinder. De zegel tag ondersteunt laser
druk van bedrijfsidentificatielogo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse plastic zegelontwerpen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of tekst die gedrukt moet worden weten, zodat we een lay-outvoorbeeld kunnen maken ter referentie.
| Item | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 370*20*13,5 mm |
| Plaats van Herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS370 |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 211 N (21,53 KG) |
| Totale Lengte | 370 mm |
| Werkende Lengte | 300 mm |
| Stamdiameter | 2,6 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 3,04 g / stuk |
| Markeergebied | L 36*B 20 mm |
| Laser | |
| MOQ | 5000 |
| HS Code | 3926909090 |
Zelfvergrendelende Plastic Trailer Tag Zegels Plastic Veiligheid Tamper Proof Trek Strakke Zegels
Pakket: 200 stuks / zak, 3000 stuks / doos
Afmetingen Doos: 50*42*35 cm
Brutogewicht: 10,12 KG
Netto Gewicht: 09,12 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerp beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, scheepscontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, begonnen in 2021, verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Altijd een pre-productie sample vóór massaproductie; Altijd eindinspectie vóór verzending;
Veiligheidszegels, Plastic Fleshandvatten, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals container boutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Levering; Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union; Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284