|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 370*20*13,5mm | Malzeme: | PP, paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 211 N (21,53 KG) | Toplam Uzunluk: | 370 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 300 mm | Kök çapı: | 2,6 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 3,04 g / adet | İşaretleme Alanı: | U 36*G 20 mm |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Kendini kilitleyen plastik mühürler 211N,US-PS370 Kendini kilitleyen plastik mühürler |
||
300 mm çalışma uzunluğuna sahip, kurcalamaya dayanıklı kamyonet etiketleme uygulamaları için tasarlanmış yüksek güvenlikli, kendiliğinden kilitlenen plastik mühürler.
Plastik güvenlik mühürleri, yetkisiz erişimin doğrulanabilir kanıtını yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde sağlamak üzere tasarlanmış tek yönlü, kurcalamaya karşı dayanıklı cihazlardır. Kablo mühürlerinin çevresel sızdırmazlığa odaklanmasının aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirliği, izlenebilirliği ve görsel kurcalama göstergesini önceliklendirir, bu da onları lojistik, ilaç, enerji ve gümrük uygulamalarında vazgeçilmez kılar. Plastik güvenlik mühürleri genellikle PP gövde ve ABS veya SS201 kilitleme silindiri ile yapılır. Mühür etiketi, barkod veya QR kod gibi şirket kimlik logosu ve seri numarası için lazer baskıyı destekler.
Seçenekleriniz için toplam uzunluğu 180 mm ile 700 mm arasında değişen çeşitli plastik mühür tasarımlarımız mevcuttur.
Lütfen satın alma miktarınızı, rengi, basılacak logoyu veya metni bize bildirin, böylece referans için bir düzen önizlemesi yapabiliriz.
Sertifikalar
Teknik Özellikler
Ürün
Değer
Boyut
370*20*13.5 mm
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
|---|---|
| Model Numarası | US-PS370 |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekme Dayanımı | 211 N (21.53 KG) |
| Toplam Uzunluk | 370 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 300 mm |
| Gövde Çapı | 2.6 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.04 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 36*G 20 mm |
| Baskı | Lazer |
| MOQ | 5000 |
| HS Kodu | 3926909090 |
| Baskı Seçenekleri | Paketleme ve Teslimat |
| Kendiliğinden Kilitlenen Plastik Kamyonet Etiket Mühürleri, Plastik Güvenlik, Kurcalamaya Dayanıklı Sıkı Çekmeli Mühürler | Paket: |
| 200 adet / çanta, 3000 adet / karton | Karton Boyutu: |
10.12 KG
Net Ağırlık: 09.12 KG
Ürün UygulamalarıTaşıma lojistiği
Ekspres ve posta parselleriBanka güvenliği
Havayolu kargoCatering paket güvenliği
3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Konteyner cıvata mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe kolları, geçersiz çıkartmalar gibi güvenlik mühürleri yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz. Müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı yanıt verir ve satış sonrası hizmetler sunarız.
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat; Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union; Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284