|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 45,5*25,5*18,5 mm | Tworzywo: | komputer, ABS |
|---|---|---|---|
| Nieruchomość: | Orientacyjna plomba zabezpieczająca | Funkcja: | Skręcanie mocno |
| Średnia waga: | 4,108 g/szt | Dopasowana średnica drutu: | < 2,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 22,5*12,5 mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plomby do liczników elektrycznych odporne na promieniowanie UV,Antykorozyjne plomby do liczników elektrycznych |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym dla liczników użyteczności publicznej (elektryczności, wody, gazu) i urządzeń przemysłowych.Wyposażone w mechanizm zamknięcia szczelnego i układ zatrzymywania na podstawie kotwiczenia, taka konstrukcja zapewnia ochronę przed naruszeniami, długoterminową trwałość i płynną integrację z inteligentną infrastrukturą pomiarową.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 45.5 * 25,5 * 18,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-TMS01A |
| Materiał | PC, ABS |
| Poziom | Środkowa pieczęć zabezpieczająca |
| Średnia waga | 4.108 g/pc (bez drutu) |
| Obszar oznaczalny | 22.5 * 12,5 mm |
| Średnica drutu uszczelniającego | Nieprzekraczające 2,0 mm |
| Metoda drukowania | Laserowe |
| Cechy | Niewykluczone |
| Mechanizm | Włókna skręcające |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Włókno ze stali nierdzewnej Elektryczne skręcenie zabezpieczenia Plastic Meter Seal
Miernik wody, elektryczny, gazowy i wszelkie inne urządzenia pomiarowe.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butelki i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, od 2021 roku. Sprzedajemy do Azji Południowo-Wschodniej (20.00%), Ameryki Północnej (20.00%), Europy Północnej (15.00%), Ameryki Południowej (10.00%), Środkowego Wschodu (10.00%),Rynek krajowy (10.00%), Afryka (10.00%), Oceania (5.00%).
Jak możemy zagwarantować jakość?
Co możesz kupić od nas?
Pieczęcie zabezpieczające, pieczęcie pojemnika, uchwyty butelki, wiązanie kablowe z nylonu, naklejki do pustego miejsca
Dlaczego kupujesz od nas, a nie od innych dostawców?
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Jakie usługi możemy udzielić?
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284