|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 45.5*25,5*18,5 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | χαρακτηριστικό: | Στροφή σφιχτή |
| Μέσο Βάρος: | 4.108 g/pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 2,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22.5*12,5 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες Ηλεκτρικού Μετρητή με Αντοχή στην Υπεριώδη Ακτινοβολία,Αντιδιαβρωτικές Σφραγίδες Ηλεκτρικού Μετρητή |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίσματος ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό.Με μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα συγκράτησης με βάση την άγκυρα, η σχεδίαση αυτή εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 45.5 * 25,5 * 18,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. |
| Υλικό | PC, ABS |
| Επίπεδο | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Μέσο βάρος | 4.108 g/pc (χωρίς σύρμα) |
| Ετικέτες | 22.5 * 12,5 mm |
| Διάμετρος σφραγιστικού σύρματος | Πάνω από 2,0 mm |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Λάιζερ |
| Ειδικότητα | Ασφαλείς παραποιήσεις |
| Μηχανισμός | Τρίψιμο καλωδίου σφιχτό |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Ατσάλινο σύρμα ηλεκτρική στροφή ασφαλείας πλαστική σφραγίδα μετρητή
Μετρητής νερού, μετρητή ηλεκτρικού ρεύματος, μετρητή αερίου και κάθε άλλο εξοπλισμό μέτρησης.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ που εφαρμόζονται στη εφοδιαστική, στα εμπορευματοκιβώτια, στο αεροπορικό φορτίο, στις τραπεζικές, πετρελαϊκές και φυσικές μεταφορές,ρούχαΤο Jizhen υποδηλώνει την απόλυτη ειλικρίνεια, την υπερ-αληθινότητα - αυτό ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Ποιοι είμαστε εμείς;
Εμείς είμαστε με έδρα το Zhejiang της Κίνας, ξεκινώντας από το 2021. Πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (10.00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%).
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δέσιμο καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού
Γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284