|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 45,5*25,5*18,5mm | Malzeme: | Bilgisayar, ABS |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Özellik: | Sıkı Büküm |
| Ortalama Ağırlık: | 4.108 gr/adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | <2,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 22,5*12,5mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Elektrik Sayacı Mühürleri UV Direnci,Korozyon Önleyici Elektrik Sayacı Mühürleri |
||
Plastik Sayaç Mühürü, kamu hizmeti sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış gösterge niteliğinde bir güvenlik mühürleme çözümüdür. Çevirmeli kilitleme mekanizması ve tabanlı sabitleme sistemi ile bu tasarım, kurcalanmaya karşı koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı sayaç altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boyut | 45,5 * 25,5 * 18,5 mm |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-TMS01A |
| Malzeme | PC, ABS |
| Seviye | Gösterge niteliğinde güvenlik mührü |
| Ortalama Ağırlık | 4,108 g/adet (tel hariç) |
| İşaretlenebilir Alan | 22,5 * 12,5 mm |
| Mühürleme Teli Çapı | 2,0 mm'den az |
| Baskı Yöntemi | Lazer |
| Özellik | Kurcalanmaya Dayanıklı |
| Mekanizma | Tel Çevirmeli Sıkılaştırma |
| MOQ | 5000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
Paslanmaz Çelik Tel Elektrikli Çevirmeli Güvenlik Plastik Sayaç Mühürü
Su sayacı, elektrik sayacı, gaz sayacı ve diğer tüm ölçüm ekipmanları.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz çıkartmalar, naylon kablo bağları, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamaktadır. Bu ürünler lojistik, nakliye konteynerleri, hava kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj sektörlerinde kullanılmaktadır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra özgünlük anlamına gelir!
Biz kimiz?
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri faaliyet gösteriyoruz. Güneydoğu Asya (%20,00), Kuzey Amerika (%20,00), Kuzey Avrupa (%15,00), Güney Amerika (%10,00), Orta Doğu (%10,00), İç Pazar (%10,00), Afrika (%10,00), Okyanusya (%5,00)'ya satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi çalışmaktadır.
Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Bizden ne satın alabilirsiniz?
Güvenlik mühürleri, konteyner mührü, şişe kolları, naylon kablo bağı, geçersiz çıkartmalar
Neden diğer tedarikçiler yerine bizden satın almalısınız?
Müşterilerin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere hızlı yanıt vererek konteyner cıvata mührü, kablo mührü, plastik müdür, sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe kolları, geçersiz çıkartmalar gibi güvenlik mühürleri üretme, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz.
Ne gibi hizmetler sunabiliriz?
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284