|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 26*22*6mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 4,01 KN (409,18 KG) | Kablo çapı: | 2,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*22mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | 4.01KN Kablo Güvenlik Mühürleri,Sıkı Çekmeli Kilitleme Güvenlik Mühürleri |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 26*22*6 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC201 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 4.01 KN (409.18 KG) |
| Kablo çapı | 2.0 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*22mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284