|
Productdetails:
|
| Maat: | 27.3*26.2*9.4 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 13.1 KN (1,336.7 kg) | Kabeldiameter: | 4,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 27 x 26 mm | Blootgestelde kabellengte: | 250 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | 4.0 mm kabel Veiligheidsdichtingen,Beveiligingszegels voor containerkabel |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 27,3*26,2*9,4 mm |
| Plaats van herkomst | China Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC402 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, Gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 13,1 KN (1.336,7 KG) |
| Kabeldiameter | 4,0 mm |
| Markeerbaar gebied | 27*26 mm |
| Blootgestelde kabellengte | 250 mm (standaard) |
| Stijl | Pull Tight Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284