|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 27.3*26.2*9.4 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 13.1 KN (1,336.7 κιλά) | Διάμετρος καλωδίου: | 4,0 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 27*26mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 250 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | 4.0mm καλώδιο Σφραγίδες ασφαλείας,Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων ασφαλείας δοχείων |
||
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 27,3*26,2*9,4 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα Ζετζιάνγκ |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC402 |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου, Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Καλώδιο |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | 13,1 KN (1.336,7 KG) |
| Διάμετρος Καλωδίου | 4,0 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 27*26mm |
| Εκτεθειμένο Μήκος Καλωδίου | 250mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος με Σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284