|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 27,3*26,2*9,4 mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 13,1 KN (1336,7 KG) | Średnica kabla: | 4,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 27*26mm | Odsłonięta długość kabla: | 250 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | 4.0mm kablów,Ściany zabezpieczające kabli pojemnikowych |
||
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 270,3*26,2*9,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC402 |
| Materiał | Stopy aluminium, galwanizowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 13.1 KN (1,3360,7 kg) |
| Średnica kabla | 40,0 mm |
| Obszar oznaczalny | 27*26 mm |
| Długość kable | 250 mm (domyślnie) |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284