|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 27,3*26,2*9,4 mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 13,1 KN (1.336,7 KG) | Kablo çapı: | 4,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 27*26mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 250 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | 4.0mm kablo Güvenlik Mühürleri,Konteyner Güvenliği Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 27.3*26.2*9.4 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC402 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 13.1 KN (1,336.7 kg) |
| Kablo çapı | 4.0 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 27*26mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 250mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284