|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 263*234*5 mm |
| Μέσο Βάρος: | 510,4 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 25-35 mm |
| Εφαρμογή: | 6 Μπουκάλια | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστική θήκη έξι πακέτων HDPE,Πλαστική θήκη έξι πακέτων με δακτυλιοειδή θηλιά |
||
Συνολικό μέγεθος: 263 × 234 × 5 mm
Η λαβή πλαστικού μπουκαλιού είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από υλικό πλαστικού HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHS. Το στόμιο της λαβής είναι σχεδιασμένο με κυκλικές θηλιές για να διασφαλίζει ότι η συσκευασία παραμένει αρκετά σφιχτή για μεταφορά με γυμνό χέρι.
Παρακαλούμε μετρήστε τη μέγιστη και ελάχιστη διάμετρο του λαιμού του μπουκαλιού σας, καθώς και τη διάμετρο του μπουκαλιού, ώστε να μπορούμε να αντιστοιχίσουμε την κατάλληλη λαβή για τις λύσεις συσκευασίας σας.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Χρήση | Μπουκάλι |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-HDH25X260 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | > 98 N (10,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 263 × 234 × 5 mm |
| Μέσο βάρος | 51,4 g / τεμ |
| Διάμετρος μπουκαλιού εφαρμογής | 25-35 mm |
| Εφαρμογή | Μεταφορά 6 μπουκαλιών |
| Προσαρμογή | Αποδεκτό |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπλε, Κίτρινο, Πορτοκαλί, Λευκό |
| MOQ | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Για να διασφαλιστεί καλύτερα η ασφάλεια των αγαθών σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη προστασίας ασφαλείας μιας χρήσης, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-γνήσιο, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε με έδρα τη Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Συνολικό προσωπικό γραφείου: 1-4 άτομα.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284