|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 263*234*5 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 51.4 g / pc | De diameter van de fles: | 25-35 mm |
| Sollicitatie: | 6 flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | HDPE Plastic Six Pack Houder,Ringvormige Lus Plastic Six Pack Houder |
||
Totale Afmeting: 263 × 234 × 5 mm
De plastic flessenhouder is een eenvoudig hulpmiddel gemaakt van HDPE-kunststof dat voldoet aan de RoHS-norm. De mond van de houder is ontworpen met ringvormige lussen om ervoor te zorgen dat de verpakking stevig genoeg blijft om met de blote hand te dragen.
Meet alstublieft de maximale en minimale diameter van uw flessenhals en de flesdiameter, zodat we de geschikte houder voor uw verpakkingsoplossingen kunnen vinden.
| Item | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | HDPE Kunststof |
| Gebruik | Fles |
| Plaats van Herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-HDH25X260 |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Totale Afmeting | 263 × 234 × 5 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 51,4 g / stuk |
| Toepasselijke Flesdiameter | 25-35 mm |
| Toepassing | 6 Flessen Dragen |
| Maatwerk | Accepteerbaar |
| Kleur | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te waarborgen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten geleverd.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhouders en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, sinds 2021. Onze marktverdeling: Binnenlandse Markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Totaal kantoorpersoneel: 1-4 personen.
Veiligheidszegels, Plastic Flessen Houders, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhouders, void stickers met snelle reactie om aan de behoeften van de klant te voldoen en naverkoopdiensten.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284