|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 263*234*5 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 51,4 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 25-35 mm |
| Başvuru: | 6 Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | HDPE Plastik Altılı Paket Tutucu,Halkalı Plastik Altılı Paket Tutucu |
||
Toplam Boyut: 263 × 234 × 5 mm
Plastik şişe sapı, RoHS standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir araçtır.Tutak ağzı, paket çıplak el ile taşımak için yeterince sıkı kalmasını sağlamak için halka halinde halkalar kilitli tasarlanmıştır.
Lütfen şişe boyununuzun maksimum ve minimum çapını ve şişe çapını ölçün, böylece paketleme çözümleriniz için uygun sapı ile eşleşebiliriz.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Malzeme | HDPE Plastik |
| Kullanımı | Şişe |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-HDH25X260 |
| Çekim Gücü | > 98 N (10,0 KG) |
| Toplam Boyut | 263 × 234 × 5 mm |
| Ortalama Ağırlık | 51.4 g / pc |
| Uygulama şişesi çapı | 25-35 mm |
| Uygulama | 6 şişe taşı |
| Kişiselleştirme | Kabul edilebilir. |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanacaktır.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Piyasa dağılımımız: İç pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284