|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα | Υλικό: | Νάιλον, PA6 |
|---|---|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 690 mm | Μέσο Βάρος: | 290,84 g / pc |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1,510 N (154,08 KG) | Μήκος εργασίας: | 295 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης: | L 110*W 12 mm (μοναδική πλευρά) | Χρώμα: | Μαύρο, Άσπρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 500 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 690 mm μήκος νάιλον καλώδιο δέσιμο,Ανθεκτικό καλώδιο νάιλον |
||
Επαγγελματικά περιοριστικά ασφαλείας που έχουν σχεδιαστεί για εφαρμογές επιβολής του νόμου και ασφάλειας.Αυτές οι διπλές ευέλικτες πλαστικές χειροπέδες από νάιλον παρέχουν αξιόπιστη προσωρινή συγκράτηση με υψηλή αντοχή στη τράβηξη και ασφαλές μηχανισμό αυτοκλείδωσης.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Τύπος | Αυτοκλείδωμα |
| Υλικό | Νάιλον PA6 |
| Συνολικό μήκος | 690 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 290,84 g / pc |
| Δυνατότητα τράβηξης | 1,510 N (154,08 KG) |
| Διάρκεια εργασίας | 295 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης | L 110 × W 12 mm (μοναδική πλευρά) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 500 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Οι εγκληματίες ή οι γκάνγκστερ ελέγχουν τη βία, οι κρατούμενοι αλλάζουν υπό παρακολούθηση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εσωτερική αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%),Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%).
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284