|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tip: | Kendinden Kilitleme | Malzeme: | Naylon, PA6 |
|---|---|---|---|
| Toplam Uzunluk: | 690mm | Ortalama Ağırlık: | 29,84 g / adet |
| Çekme Dayanımı: | 1.510 N (154,08 KG) | Çalışma uzunluğu: | 295 mm (tek taraflı) |
| İşaretleme Alanı: | U 110*G 12 mm (tek taraflı) | Renk: | Siyah, Beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 500 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 690mm Uzunluklı Naylon Kablo Bağlantısı,Dayanıklı Naylon Kablo Düğmesi |
||
Hukuk kuvvetleri ve güvenlik uygulamaları için tasarlanmış profesyonel sınıf güvenlik kısıtlamaları.Bu çift esnek plastik naylon kelepçeler yüksek germe dayanıklılığı ve güvenli kendi kendine kilitleme mekanizması ile güvenilir geçici bir tutma sağlar.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-NHC12X690 |
| Türü | Kendini kilitleyen |
| Malzeme | Nylon PA6 |
| Toplam Uzunluk | 690 mm |
| Ortalama Ağırlık | 29.84 g / pc |
| Çekim Gücü | 1,510 N (154.08 KG) |
| Çalışma süresi | 295 mm (tek taraflı) |
| İşaretleme Alanı | L 110 × W 12 mm (tek taraflı) |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| MOQ | 500 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanacaktır.
Suçlular ya da gangsterler şiddeti kontrol ediyor, mahkumlar gözetim altındadır.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Piyasa dağılımımız: İç pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284