|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*25*6,4 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 380 N (38,77 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 305 mm | Μέσο Βάρος: | 50,76 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 48*Δ 25 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας. Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics, στα φαρμακευτικά προϊόντα, στην ενέργεια και στην τελωνειακή επιβολή. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως κατασκευάζονται από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ αναγνωριστικού λογότυπου εταιρείας και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμικός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
Πιστοποιήσεις
Λεπτομέρειες προϊόντος
US-PS400R Ρυθμιζόμενη Σφραγίδα Πλαστική Βαρέως Τύπου για Τρέιλερ Enumerado
Τεχνικές Προδιαγραφές
Παράμετρος
Προδιαγραφή
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 380 N (38,77 KG) |
|---|---|
| Συνολικό μήκος | 400 mm |
| Μήκος εργασίας | 305 mm |
| Διάμετρος στελέχους | 3,8 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 5,76 g / τεμ. |
| Περιοχή σήμανσης | Μ 48*Π 25 mm |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός στεγανοποίησης σφιχτού τραβήγματος |
| Άλλες σειρές | US-PS200R / US-PS300R / US-PS500R |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Επιλογές εκτύπωσης | Όνομα εταιρείας, λογότυπο, κωδικός QR, γραμμικός κώδικας, αριθμός σειράς με λέιζερ |
| Όνομα εταιρείας, λογότυπο, αριθμός σειράς με θερμή σφράγιση | Συσκευασία |
| 200 τεμ. / σακούλα, 2500 τεμ. / χαρτοκιβώτιο | Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 50*42*35 εκ. |
| Μικτό βάρος: 15,40 KG |
|
| Μεταφορικές υπηρεσίες, express, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα, κ.λπ. |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284