|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*25*6,4 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 154 N (15,7 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 216 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 3.28 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 48*Δ 25 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
| Μέγεθος | 300*25*6,4 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS300R |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 154 N (15,7 KG) |
| Συνολικό μήκος | 300 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 216 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 3.28 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 48*Δ 25 mm |
| Άλλες σειρές | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Πλαστικό πλαστικό και σφραγίδα
Μέγεθος: 57*40*35 cm
GW: 17,50 KG, NW: 16,40 KG
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (10,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ασία (0,00%), Ωκεανία (0,00%).Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας..
Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express παράδοση.
Δικαιούμενο νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY·
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union.
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284