|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*25*6,4 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 154 N (15,7 KG) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 216 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.28 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 48*W 25 mm | Andere serie: | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Grootte | 300*25*6,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS300R |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 154 N (15,7 KG) |
| Algemene duur | 300 millimeter. |
| Werktijd | 216 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3.28 g / pc |
| Markeringsgebied | L 48*W 25 mm |
| Andere reeks | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / Warm stempel | |
| HS-code | 3926909090 |
PP Custom Plastic en Seal Kledingzak Plastic Seal Package: 200pcs/zak, 5000pcs/karton
Doos Grootte: 57*40*35 cm
GW: 17,50 kg, NW: 16,40 kg
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
Altijd een pre-productie monster vóór massaproductie; Altijd definitieve inspectie vóór verzending;
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, expresslevering;
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union;
Taal: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284