|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Plastik, HDPE | używać: | Butelka |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >29,4 N (3,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 11,0*3,8*0,7cm |
| Średnia waga: | 2,88 g | Średnica Przepuszczalna: | 26-32 mm |
| Aplikacja: | Uchwyt na dwie butelki | Personalizacja: | Do przyjęcia |
| Kolor: | Możliwość dostosowania | MOQ: | 1000-10000pcs |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | 29.4N Ręczniki plastikowe do butelek,Ręcznik na butelkę 4L |
||
| Nazwa marki | ULTRASEAL (TM) |
|---|---|
| Numer modelu | US-HDF26X32 |
| Materiał | HDPE |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 29,4 N (3,0 KG) |
| Ogólny rozmiar | 110,0*3,8*0,7 cm |
| Średnia waga | 20,88 g |
| Średnica przepuszczalna | 26-32 mm |
| Zastosowanie | Trzymacz dwóch butelek |
| Dostosowanie | Przystępne. |
| Kolor | Dostosowywalne |
| MOQ | 1000-10000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284