|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >29,4 N (3,0 KG) | Genel boyut: | 11.0*3.8*0.7 cm |
| Ortalama Ağırlık: | 2.88g | Çap Geçişine İzin Ver: | 26-32mm |
| Başvuru: | İki şişe tutucu | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Özelleştirilebilir | Adedi: | 1000-10000 pcs |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | 29.4N Plastik şişe sapları,4L şişe taşıma kolu |
||
| Marka Adı | ULTRASEAL (TM) |
|---|---|
| Model Numarası | US-HDF26X32 |
| Malzeme | HDPE |
| Çekim Gücü | >29.4 N (3.0 KG) |
| Toplam Boyut | 11.0*3.8*0.7 cm |
| Ortalama Ağırlık | 2.88g |
| Çaprazlık | 26-32 mm |
| Uygulama | İki şişe tutucu |
| Kişiselleştirme | Kabul edilebilir. |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1000-10000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284