|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 29,4 N (3,0 KG) | Totale maat: | 11.0*3,8*0,7 cm |
| Gemiddeld gewicht: | 2.88g | Diameter doorlaat: | 26-32 mm |
| Sollicitatie: | Twee flessenhouder | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Aanpasbaar | MOQ: | 1000-10000 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | 29,4N Plastic Fles Handvatten |
||
| Merknaam | ULTRASEAL(TM) |
|---|---|
| Modelnummer | US-HDF26X32 |
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | >29,4 N (3,0 KG) |
| Totale afmeting | 11,0*3,8*0,7 cm |
| Gemiddeld gewicht | 2,88 g |
| Toegestane diameter | 26-32 mm |
| Toepassing | Houder voor twee flessen |
| Maatwerk | Acceptabel |
| Kleur | Aanpasbaar |
| MOQ | 1000-10000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284